شهر بادوله

بادوله، شهری است از توابع بخش کاکی در شهرستان دشتی استان بوشهر که در ۲9 آذر ۱۳۹۱، به شهر ارتقاء یافت.بادوله بین روستاهای تلخو و بابمنیر و در چند کیلومتری شهر کاکی قرار دارد و بر اساس سرشماری سال ۱۳92 جمعیت آن 4202 نفر (1000خانوار) بوده‌است.

شغل اکثر مردم آن کشاورزی استو عمده محصول آن گوجه فرنگی (کشت زمستانه) است، علاوه بر آن پیاز،هندوانه، خربزه، بادمجان، انواع سبزی‌جات، خیار سبز، خرما، فلفل، بامیه و ... نیزاز دیگر محصولات آن است.

 

مرور در سایت

پنل کاربری شما
در حفظ و نگهداری شهر خود کوشا باشیم
ارتباط با شهردار
یونس اسیایی

یونس اسیایی

شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 10:11

نواختن زنگ مهر با رنگ و بوی عاشورایی

اول مهر ماه و آغاز هفته دفاع مقدس تبلور ایثار، اراده، وحدت و سربلندی ملت مومن ایران در حفظ اقتدار و آرمانهای والای
 .انقلابی است  
در آغاز سال تحصیلی جدید ، ضمن تبریک این جشن بزرگ ، فرصت را غنیمت دانسته ، مراتب سپاس و قدردانی  خود را از کارکنان ، اساتید و معلمان که با همت و تلاش خود در راستای تربیت نیروی انسانی عالم ، خلاق و پایبند به  ارزشها و اخلاق ،همچنین از تمامی دانشجویان و دانش آموزان پرتلاش شهر انتظار آن را دارم تا قدردان این دوران پر برکت عمر خویش باشند، اعلام دارم در ضمن  تبریک ویژه خود را به قدوم معصومانه نوگلان و شکوفه های نو رسته کلاس اولی تقدیم می دارم امیدوارم با توکل به خداوند متعال و پیروی از رهنمون های مقام معظم رهبری باهمفکری و همدلی فرهنگیان گرانقدر ، دانش آموزان تلاشگر و
صاحب نظران عرضه تعلیم وتربیت و نهادهای فرهنگی واجتماعی  شهر،موجبات عزت ، سرافرازی و شکوه شهر و دیارمان را فراهم آوریم  .


 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بادوله
 در پنجمین روز از هفته دولت پروژه زیر سازي و آسفالت کوچه و معابر شهر با حضور فرماندار محترم، بخشدار کاکی و مسئولين ادارات سطح شهرستان به بهره برداري رسيد.
شهردار بادوله (مهندس عبداله آسیایی نژاد) :ضمن خوش آمدگویی و تبریک به مناسبت هفته دولت و  یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت .
آسیایی نژاد گفت: با گذشت 4 سال 8 ماه از عملکرد شهرداری بادوله و با تلاش شبانه روزی اعضای محترم شورای اسلامی و پرسنل شهرداری بیش از یکصد وده هزار متر مربع(110 هزار) عملیات زیر سازی و  آسفالت را در سطح شهر انجام داده ایم .
وی افزود : این پروژه  به  متراژ‌ 8100 مترمربع و  از محل اعتبارات تملک و سرمایه ای و با اعتبار 2/690/000/000 ریال می باشد.

در پایان آقای نادری فرماندار محترم شهرستان دشتی از همت و تلاش های بی وقفه شهردار مهندس آسیایی نژاد تقدیر بعمل اورد .

یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 03:36

در سومین روز از آغاز هفته دولت

در سومین روز از آغاز هفته دولت

به همت شهرداری بادوله  و مرکزجامع سلامت شهیدان توپال شهر بادوله کارگاه آموزشی خانواده سالم توسط اقای دکتر شاکری مطلق در سالن اجتماعات مرکز جامع سلامت شهیدان توپال برگزارگردید.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بادوله 

کانال خبری ما :t.me/badulehcity

چهارمین روز از اغاز هفته دولت در شهر بادوله


مسولین ادارات بخش کاکی به همراه امام جمعه محترم بخش و بخشدار کاکی با خانواده علی زارع جانباز ۲۵ درصدی دوران 8 سال دفاع مقدس در منزل ایشان دیدار کردند.


حجت السلام والمسلین حاج اقا محمدی نیز در این دیدار با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم جانبازان گفت: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران،

رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.


تجلیل و اهدای هدایا از طرف شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بادوله به خانواده ه جانبازان از دیگر برنامه های این دیدار بود.


 

شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 01:44

برنامه هفته دولت شهر بادوله

برنامه هفته دولت  شهر بادوله

شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 06:04

پیام تبریک شهردار در هفته دولت

پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بادوله به مناسبت هفته دولت

مهندس عبداله ٱسیایی نژاد شهردار بادوله  و محمد بانی منفرد رئیس شورای اسلامی شهر بادوله در پیام مشترکی ضمن پاسداشت هفته دولت به دولتمردان عزیز، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشتند.
در این پیام آمده:
تاریخ انقلاب اسلامی نمونه های بسیاری از عروج پرستوهایی دارد که با عصاره ایمان به خدا، دل در گرو خدمت بی منت به مردم داشتند و دلیل پذیرش مسوولیت برای آنها، تنها پیگیری اهداف والا و آرمان ها بوده است.
هفته دولت فرصتی است ارزشمند برای تجدید عهد و پیمان ارکان مختلف دولت با شهداء گرانقدرمان به ویژه شهیدان رجایی و باهنر که برای تحقق آرمان انقلاب اسلامی از جان عزیز خویش مایه گذاشتند .
بدون شک مسوولان و مدیران دولت با الگوگیری از ویژگی های انسانی، اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر، اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید را به نحو احسن در دستور کار خود قرار می دهند.
با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و عرض تبریک هفته دولت و روز کارمند، از تلاش ها و خدمات صادقانه و بی منت همه اعضای خانواده دولت بویژه کارکنان خدوم در شهرداری و شورای اسلامی شهر بادوله قدردانی و تشکر نموده، توفیق روزافزون در عرصه خدمت به نظام جمهوری اسلامی و توام با سلامتی و بهروزی برای همه آنها را از خداوند منان مسئلت می‌نماییم.
در پایان لازم است از مردم گرانقدر شهر بادوله که در این هفته با همکاری و همراهی خود به خدمتگزاران خود قوت قلب می دهند، تشکر و سپاسگزاری نماییم.

شرح آگهی

شهرداری بادوله به عنوان دستگاه مناقصه گزار به ادرس بادوله  خیابان شهید فاتحی  در نظر دارد پروژه های با مشخصات ذیل را از طریق مناقصه عمومی به شرکتها و پیمانکاران واجد شرایط و دارای صلاحیت واگذار نماید.
متقاضیان می توانند در مهلت تعیین شده جهت دریافت اسناد مناقصه به امور فنی و قراردادهای شهرداری بادوله مراجعه نمایند
.

شرح پروژه

محل اجرا

محل اعتبار

مبلغ ضمانتنامه ریال

مبلغ برآورد ریال

اعتبار سال جاری ریال

شرح مختصر عملیات

فهرست بها

زیرسازی و آسفالت کوچه ها و معابر

شهر بادوله

استانی

134605263

2692105263

2692105263

خاکبرداری زیرسازی و تراکم جدولگذاری اجرای آسفالت و بتن ریزی

تجمیع شده راه باند فرودگاه و زیرسازی راه آهن سال 96

احداث کانال دفع آبهای سطحی بلواربادوله

شهر بادوله

استانی

394736842

7894736842

4000000000

خاکبرداری و قلوه ریزی وبتن مسلح

ابنیه سال96

رشته و رتبه موردنیاز: حمل و نقل و ابنیه پایه 5
مهلت دریافت اسناد مناقصه از تاریخ 97.01.20 لغایت پایان وقت اداری مورخ97.01.22 مهلت تحویل اسناد مناقصه از تاریخ 97.01.23 لغایت پایان وقت اداری 97.02.03 تاریخ و محل بازگشایی پاکات ساعت 10صبح مورخ 97.02،05 در محل شهرداری بادوله تاریخ اعتبار پیشنهادات تا پایان وقت اداری مورخ 97.02.08 محل دریافت و تحویل اسناد مناقصه امور فنی و قراردادهای شهرداری بادوله
می باشد. شهرداری در رد یا قبول پیشنهادات مختار است. هزینه درج اگهی به عهده برنده مناقصه می باشد. سایر اطلاعات مورد نیاز در اسناد مناقصه موجود می باشد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بادوله به آدرس www.badoulehcity.irدر ساعات اداری با شماره تلفن 07735373097-07735373098 تماس حاصل نمایند.

آدرس وتلفن:شهربادوله خیابان شهید فاتحی مجرد-07735373097-07735373098

 

پنج شنبه, 02 فروردين 1397 ساعت 04:45

خدمات شهرداری در پایان سال 96

خدمات شهرداری در پایان سال 96

چهارشنبه, 01 فروردين 1397 ساعت 01:10

برپایی سفره هفت سین در سطح شهر

برپایی سفره هفت سین در سطح شهر

شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 04:16

جشن بادبادک ها درشهر بادوله

جشن بادبادکها و نقاشی کودکان و نونهالان بادوله در طرح امید اجتماعی

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعیه ها و مطالب رایگان سایت همینک در خبرنامه عضو شوید!

گالری تصاویر

ارتباط با ما

تل فکس - 02189772497    07735372497

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

بادوله - خیابان شهید فاتحی مجرد - شهرداری بادوله