چاپ کردن این صفحه

پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بادوله به مناسبت هفته دولت

مهندس عبداله ٱسیایی نژاد شهردار بادوله  و محمد بانی منفرد رئیس شورای اسلامی شهر بادوله در پیام مشترکی ضمن پاسداشت هفته دولت به دولتمردان عزیز، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشتند.
در این پیام آمده:
تاریخ انقلاب اسلامی نمونه های بسیاری از عروج پرستوهایی دارد که با عصاره ایمان به خدا، دل در گرو خدمت بی منت به مردم داشتند و دلیل پذیرش مسوولیت برای آنها، تنها پیگیری اهداف والا و آرمان ها بوده است.
هفته دولت فرصتی است ارزشمند برای تجدید عهد و پیمان ارکان مختلف دولت با شهداء گرانقدرمان به ویژه شهیدان رجایی و باهنر که برای تحقق آرمان انقلاب اسلامی از جان عزیز خویش مایه گذاشتند .
بدون شک مسوولان و مدیران دولت با الگوگیری از ویژگی های انسانی، اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر، اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید را به نحو احسن در دستور کار خود قرار می دهند.
با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و عرض تبریک هفته دولت و روز کارمند، از تلاش ها و خدمات صادقانه و بی منت همه اعضای خانواده دولت بویژه کارکنان خدوم در شهرداری و شورای اسلامی شهر بادوله قدردانی و تشکر نموده، توفیق روزافزون در عرصه خدمت به نظام جمهوری اسلامی و توام با سلامتی و بهروزی برای همه آنها را از خداوند منان مسئلت می‌نماییم.
در پایان لازم است از مردم گرانقدر شهر بادوله که در این هفته با همکاری و همراهی خود به خدمتگزاران خود قوت قلب می دهند، تشکر و سپاسگزاری نماییم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خواندن 146 دفعه
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…